Search Results

51 results found for ""

  • Doug Melton, CPA

    Doug Melton, CPA Chief Financial Officer mailto:dmelton@wmmhc.org tel:123-456-7890 Lorem ipsum dolor sit amet, essent indoctum cum at, no diceret deleniti antiopam sit. In debet deleniti his, eu ferri munere deterruisset sed, in sumo cibo inimicus pro. Sanctus euripidis ea cum, nec dicunt patrioque definitiones ea. Populo propriae appetere id has, vel ad alii vulputate vituperatoribus. Eos ad quis dolor.

  • Levi Anderson, FACHE

    Levi Anderson, FACHE Chief Executive Officer mailto:landerson@wmmhc.org ​

  • Hilary Brannen, RN, BSN

    Hilary Brannen, RN, BSN Director, Nursing mailto:hbrannen@wmmhc.org ​

  • Abby Harnett, LCSW, MHPP

    Abby Harnett, LCSW, MHPP Area Director, Region 3- Sanders, Lincoln, Lake, Flathead & Mineral Counties mailto:aharnett@wmmhc.org ​

  • Abby Brandenburg, MHA

    Abby Brandenburg, MHA Service Line Director, Access mailto:abrandenburg@wmmhc.org ​

  • Logan Cook, LCSW, LAC

    Logan Cook, LCSW, LAC Service Line Director, SUD Services mailto:lcook@wmmhc.org ​

  • Earl Akers, CAHIMS

    Earl Akers, CAHIMS Director, Information Services mailto:eackers@wmmhc.org ​

  • Nicole Tucker, LCSW

    Nicole Tucker, LCSW Service Line Director, Children & Families mailto:ntuckerl@wmmhc.org ​

  • Natalie McGillen, LCPC, MHPP

    Natalie McGillen, LCPC, MHPP Chief Operating Officer mailto:McGillen@wmmhc.org tel:123-456-7890 Lorem ipsum dolor sit amet, essent indoctum cum at, no diceret deleniti antiopam sit. In debet deleniti his, eu ferri munere deterruisset sed, in sumo cibo inimicus pro. Sanctus euripidis ea cum, nec dicunt patrioque definitiones ea. Populo propriae appetere id has, vel ad alii vulputate vituperatoribus. Eos ad quis dolor.

  • Marc Mentel, DO

    Marc Mentel, DO Medical Director mailto:mmentel@wmmhc.org ​

Follow Us on Social Media

  • Connect on LinkedIn

Western Montana Mental Health Center 
1321 Wyoming St, Missoula, MT  59801
Phone: (406) 532-8400  

Fax: (406) 356-5213 

Email: administration@wmmhc.org

All information submitted on our website is private and confidential.  Your treatment experience is strictly private and confidential, protected by federal and state law.

Services will not be denied due to race, color, gender, national origin, age, sexual orientation, disability, religion, housing status, or inability to pay.

© 2020 By Western Montana Mental Health Center